Dedykowane aplikacje webowe

Dedykowana aplikacja webowa, to system wykonany w 100% zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Tworzona jest na podstawie dokładnej dokumentacji po zdefiniowaniu potrzeb zlecającego. Powstaje w oparciu o makietę oraz rozpoznanie procesów metodą BPMN (Business Process Model and Notation – Notacja i model procesów biznesowych). Rozwiązania tej klasy nie wymagają instalacji na urządzeniach stacjonarnych – do ich użytkowania wystarczy tylko dostęp do Internetu i dowolna przeglądarka. O wzrastającej popularności rozwiązań tej klasy decyduje m.in. ich precyzyjne dopasowanie, mobilność, łatwość integracji oraz kompleksowość.

 

skontaktuj-sie-z-nami

 

Rozpoznanie potrzeb klienta

Jest to proces polegający na poznaniu wszystkich celów, dla których zlecane jest stworzenie systemu. W jego trakcie określa się szczegółowy zakres funkcjonalności, planowaną liczbę użytkowników, ewentualne integracje oraz możliwości przyszłego rozwoju. Ważne jest także zlokalizowanie potencjalnych zagrożeń, jakich doświadczać może aplikacja. Każdy projekt realizowany przez Kamee posiada oddelegowanego konsultanta, który rozpoznaje potrzeby klienta i dokumentuje je w sposób jednoznaczny dla pozostałych osób zaangażowanych w realizację aplikacji, zarówno ze strony klienta, jak i programistów, testerów oraz osób wdrażających.

Dokumentacja i makieta

Dokumentacja ma formę klikalnej makiety, która w czasie trwania projektu jest dostępna online, a po zakończeniu rozpoznania potrzeb zostaje utrwalona w formie klikalnego pliku PDF. Makieta zawiera wszystkie wymagania klienta dotyczące aplikacji webowej. W jej stworzenie inwestujemy tyle czasu, ile wymagają tego potrzeby i oczekiwania klienta. To od zlecającego zależy, jakie tempo przyjmą prace nad makietą. Liczba poprawek jest nielimitowana, tak aby stworzone rozwiązanie w 100% spełniało indywidualne potrzeby każdego klienta. Wybrane procesy są rozpisywane metodą BPMN, aby poznać i szczegółowo omówić wszystkie procesy w obrębie aplikacji.

 
Po zakończeniu makiety i zaakceptowaniu jej przez klienta programiści wiedzą dokładnie, co mają zrobić. Klient ma gwarancję, że otrzyma taki produkt, jakiego potrzebuje.  

Przykładowe, zrealizowane projekty

Specjalizujemy się tworzeniu systemów dla biznesu: aplikacji E-commerce B2B/B2C, systemów klasy CRM, ERP z panelami klientów, aplikacji do zarządzania procesami produkcyjnymi i innych. W związku ze specyfiką takich rozwiązań często musieliśmy także dokonywać integracji z oprogramowaniem zewnętrznym.

Przykładowe systemy jakie wykonaliśmy:

Aplikacja webowa CRM Kamflex dostępna w modelu Saas

Platforma E-commerce z ogłoszeniami niekrecone.pl

Oprogramowania CRM/ ERP dla sieci szkół językowych

System DMS do obiegu dokumentów w firmie windykacyjnej

Aplikacja MES do zarządzania procesami produkcyjnymi w branży budowlanej

 

 Kontakt

Kamee Sp. z o.o.

30-147 Kraków, ul. Na Błonie 15/57
NIP: 677 240 70 93     REGON: 36524526200000     KRS: 0000633262Wyślij zapytanie o stworzenie dedykowanego oprogramowania

  • Zapytaj o dane dostępowe do przykładowego systemu.
  • Skorzystaj z darmowych konsultacji.
  • Umów się na prezentację!

darmowe konsultacje