Dedykowane aplikacje webowe

Dedykowana aplikacja webowa, to system wykonany w 100% zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Tworzona jest na podstawie dokładnej dokumentacji po zdefiniowaniu potrzeb zlecającego. Powstaje w oparciu o makietę oraz rozpoznanie procesów metodą BPMN (Business Process Model and Notation – Notacja i model procesów biznesowych). Rozwiązania tej klasy nie wymagają instalacji na urządzeniach stacjonarnych – do ich użytkowania wystarczy tylko dostęp do Internetu i dowolna przeglądarka. Danych nie przetrzymuje się na urządzeniach użytkowników tylko na serwerze. O wzrastającej popularności rozwiązań tej klasy decyduje m.in. ich precyzyjne dopasowanie, mobilność, łatwość integracji oraz kompleksowość. Dedykowane aplikacje webowe mogą być dowolnie skalowane na potrzeby firmy. 

 

skontaktuj-sie-z-nami

 

Rozpoznanie potrzeb klienta - analiza funkcjonalności oprogramowania

Jest to proces polegający na poznaniu wszystkich celów, dla których zlecane jest stworzenie systemu. W jego trakcie określa się szczegółowy zakres funkcjonalności, planowaną liczbę użytkowników, ewentualne integracje oraz możliwości przyszłego rozwoju. Ważne jest także zlokalizowanie potencjalnych zagrożeń, jakich doświadczać może aplikacja. Każdy projekt realizowany przez Kamee posiada oddelegowanego konsultanta, który rozpoznaje potrzeby klienta i dokumentuje je w sposób jednoznaczny dla pozostałych osób zaangażowanych w realizację aplikacji, zarówno ze strony klienta, jak i programistów, testerów oraz osób wdrażających.

Dokumentacja i makieta

Dokumentacja ma formę klikalnej makiety, która w czasie trwania projektu jest dostępna online, a po zakończeniu rozpoznania potrzeb zostaje utrwalona w formie klikalnego pliku PDF. Makieta zawiera wszystkie wymagania klienta dotyczące aplikacji webowej. W jej stworzenie inwestujemy tyle czasu, ile wymagają tego potrzeby i oczekiwania klienta. To od zlecającego zależy, jakie tempo przyjmą prace nad makietą. Liczba poprawek jest nielimitowana, tak aby stworzone rozwiązanie w 100% spełniało indywidualne potrzeby każdego klienta. Wybrane procesy są rozpisywane metodą BPMN, aby poznać i szczegółowo omówić wszystkie procesy w obrębie aplikacji. Dedykowane rozwiązania można tworzyć etapami jeśli wyrazisz na to zgodę co jest opisane w dokumentacji. 

 
Po zakończeniu makiety i zaakceptowaniu jej przez klienta programiści wiedzą dokładnie, co mają zrobić. Klient ma gwarancję, że otrzyma taki produkt, jakiego potrzebuje.  

Przykładowe, zrealizowane projekty

Specjalizujemy się tworzeniu systemów dla biznesu: aplikacji E-commerce B2B/B2C, systemów klasy CRM, ERP z panelami klientów, aplikacji do zarządzania procesami produkcyjnymi i innych.  Nasze aplikacje zawierają zawsze zbiór unikatowych funkcjonalności, które są efektem przeprowadzonej analizy systemowej. W związku ze specyfiką takich rozwiązań często musieliśmy także dokonywać integracji z oprogramowaniem zewnętrznym.

Przykładowe systemy jakie wykonaliśmy:

Aplikacja webowa CRM Kamflex dostępna w modelu Saas

Platforma E-commerce z ogłoszeniami niekrecone.pl

Oprogramowania CRM/ ERP dla sieci szkół językowych

System DMS do obiegu dokumentów w firmie windykacyjnej

Aplikacja MES do zarządzania procesami produkcyjnymi w branży budowlanej

Zalety tworzenia aplikacji webowej

Ilość danych nie jest ograniczona przez producenta aplikacji internetowych (dedykowanych w przypadku, których wszystkie prawa przechodzą na klienta).  Tworzymy aplikacje, gdzie wykorzystujemy technologie otwarte nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych. Aplikację można w przyszłości rozbudowywać o dowolne funkcje.

Dedykowanych aplikacji webowych nie można pobrać  na swój komputer. To systemy, które mają usprawniać wymianę informacji pomiędzy większymi zespołami.  Takie narzędzia dają możliwość pracy na danych online co bardzo usprawnia prowadzenia twojego biznesu. 

Aplikacja internetowe daje możliwość działania firmie o dowolnej ilości pracowników. Wszelkie dane możesz sprawdzić w dowolnym momencie jeśli nie jesteś czegoś pewien. Aplikacja internetowa pobiera z serwera firmy bardzo małą ilość danych od 2 - 10 kB. Tak mała ilość przesyłanych danych pozwala na sprawną pracę przy słabych łączach internetowych. 

Proces tworzenia aplikacji jest dostosowany do możliwość firmy. Dzięki unikatowemu frameworkowi (Ruby, RoR, JS, VueJS) część projektu kiedy tworzymy kod została ograniczona do minimum. Od momenty podpisania umowy rozpoczęcie prac może nastąpić nawet tydzień później.  

Rozwiązanie jest tworzona dla twojego zespołu do usprawniania pracy (zarządzanie klientów, projektu, twoich realizacji itd.). 

Możliwość zarządzania rozwojem aplikacji webowej

Proces tworzenia nowych elementów powinien być poprzedzony etapami przygotowującymi :

  • analiza potrzeb - ustalenie z  klientem wszystkich potrzeb
  • tworzenie makiet
  • testy powinny wykluczyć obniżenie jakości aplikacji internetowej

Nasze usługi to tworzenie aplikacji oraz ich serwis.  Wykorzystujemy do tego podejście zwinne (Agile, Scrum). 

Aplikacja webowa, a bezpieczeństwo

Dostęp do aplikacji internetowej mają tylko pracownicy dodani w odpowiednich polach.  Hasło można zmienić w dowolnym momencie, a link jest wysyłany na e-mail użytkownika. Bezpieczeństwo i możliwość dostępu do danych stoi po stronie serwera. Aplikacje webowe korzystają z przeglądarki internetowej. Serwer, gdzie uruchamiane są aplikacje internetowe wskazują klienci. 

Działanie oprogramowania jest możliwe tylko przy sprawnym połączeniu internetowym. W celu rozpoczęcia prac konieczne jest zalogowanie. Jednak jako pierwszy etap musi być ustawione pierwsze hasło pracownika zespołu. Dowolna ilość firm może korzystać z dedykowanych aplikacji internetowych.  Kontakt

Kamee Sp. z o.o.

30-147 Kraków, ul. Na Błonie 15/57
NIP: 677 240 70 93     REGON: 36524526200000     KRS: 0000633262Wyślij zapytanie o stworzenie dedykowanego oprogramowania

  • Zapytaj o dane dostępowe do przykładowego systemu.
  • Skorzystaj z darmowych konsultacji.
  • Umów się na prezentację!

darmowe konsultacje