Dedykowane aplikacje webowe

Dedykowana aplikacja webowa to wykonywane od podstaw systemy w 100% zgodne z wymaganiami klientów. Tworzone na podstawie dokładnej dokumentacji po zdefiniowaniu potrzeb klienta, opierają się na makiecie oraz rozpoznaniu procesów metodą BPMN (Business Process Model and Notation > Notacja i model procesów biznesowych).

 

Dedykowane aplikacje webowe

Standardy Kamee: RWD responsywność, UX / UI, testy wydajności, najwyższe standardy bezpieczeństwa, podwójne niezależne testy, gwarancja, oprogramowania na własność klienta.

Rozpoznanie potrzeb klienta

 polega m.in. na poznaniu wszystkich celów, zakresu funkcjonalności, środowiska gdzie aplikacja będzie wykorzystywana oraz poznaniu zagrożeń jakich może doświadczać. Dedykowane aplikacje webowe realizowane przez Kamee mają oddelegowanego konsultanta, który rozpoznaje potrzeby klienta i dokumentuje je w sposób jednoznaczny dla pozostałych osób zaangażowanych w realizację aplikacji zarówno ze strony klienta jak i programistów, testerów oraz osób wdrażających.

Dokumentacja i makieta

Dokumentacja ma formę klikalnej makiety, która w czasie trwania projektu jest dostępna online, a po zakończeniu rozpoznania potrzeb zostaje utrwalona w formie klikalnego pliku PDF. Makieta zawiera wszystkie wymagania klienta dotyczące aplikacji webowej.

 W stworzenie makiety inwestujemy tyle czasu, ile wymagają tego potrzeby klienta. Komfort zlecającego wykonanie usługi przekłada się na indywidualne opracowanie intensywności powstawania makiety, jak również stwarza warunki do analizy potrzeb i doboru najlepszych rozwiązań. Ilość poprawek do makiety nie jest limitowana.

 Wybrane przez klienta procesy są rozpisywane metodą BPMN, aby poznać i szczegółowo omówić wszystkie możliwe scenariusze.

 
Po zakończeniu makiety programiści wiedzą dokładnie, co mają zrobić. Klient ma gwarancję, że otrzyma dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje.  

Wszystkie projekty do tej pory oddaliśmy w ustalonym terminie, budżecie oraz z wymaganymi funkcjonalnościami.

Przykładowe projekty

zrealizowane przez nasz zespół to najróżniejszego typu aplikacje E-commerce B2B / B2C, systemy dla firmy klasy CRM, ERP z panelami klientów, aplikacje do zarządzania procesami produkcyjnymi i inne. Realizowane projekty często mają możliwość integracji z systemami zewnętrznymi. Zakres integracji jest opracowywany przez konsultanta. Przykładowe realizacje, jakie wykonaliśmy dotyczą danych księgowych, magazynowych, płatności, CEIDG / KRS, programów pocztowych, logistycznych i innych.

 Naszym celem jest znalezienie takich sytuacji, w których Państwa pracownik zaoszczędzi 15 minut pracy dziennie. Każda taka oszczędność daje następujący zyst w skali roku:

 0,25 godziny x 20 dni w miesiącu x 12 miesięcy w roku x 50 zł brutto kosztu pracy pracownika = 3000 zł / rok.

Zalety dedykowanych aplikacji webowych

 

100% dopasowania do potrzeb = optymalne narzędzie do automatyzacji procesów bez utraty kontroli nad nimi, jednorazowy koszt, możliwość rozbudowy / wprowadzania zmian oraz integracji, skalowania, oprogramowanie na własność.

 

Ilość wykonanych projektów: 100 +

Przykładowe systemy jakie wykonaliśmy:

Aplikacja webowa CRM Kamflex dostępna w modelu Saas

Platforma E-commerce z ogłoszeniami niekrecone.pl

Oprogramowania CRM/ ERP dla sieci szkół językowych

System DMS do obiegu dokumentów w firmie windykacyjnej

Aplikacja MES do zarządzania procesami produkcyjnymi w branży budowlanej

darmowe konsultacje