Jaką firmę programistyczną wybrać?

Wraz z komputeryzacją oraz coraz szybszym rozwojem technologicznym, wiele procesów zachodzących w firmie wymaga przeniesienia do aplikacji. Wielu przedsiębiorców decydując się na rozwiązania dedykowane zadaje sobie pytanie „Jaką firmę programistyczną wybrać?”. Oto kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę.

 

skontaktuj-sie-z-nami

 

Czynniki kluczowe podczas wyboru firmy programistycznej

1. Doświadczenie producenta. Świadczy o nim ilość realizacji, o których zwykle firmy informują na swoich stronach. Często umieszczane są także screeny wykonanych aplikacji, które pozwalają rozeznać się w tworzonych przez programistów rozwiązaniach oraz językach programowania, w których się specjalizują (np. Ruby, Java, PHP itd.).

2. Referencje. Opinie klientów wiele mówią o poziomie świadczonych usług. Warto jednak nie kierować się tylko tymi zamieszczonymi na stronie firmowej, ale także np. w mediach społecznościowych.

3. Konsultacje oraz ich zakres. Zapewniane wsparcie różni się w poszczególnych firmach. Dobrze jest wybrać producenta, który zapewnia nielimitowane konsultacje za pomocą różnych kanałów, online jak i osobiście.

4. Rozpoznanie potrzeb. W jaki sposób przeprowadza je firma? Czy konsultant pomaga w ich diagnozie, a może tylko opracowuje informacje od klienta i przekazuje programistom? W Kamee zapewniamy pełne rozpoznanie potrzeb wraz z dokumentacją.

5. Tworzenie dedykowanej aplikacji. Firma programistyczna powinna zapewniać klientowi wiedzę na temat tworzonego projektu, obejmującą informacje o specyfice danego typu aplikacji (np. CRM, MES, ERP, APS).

6. Testowanie. Aby uniknąć błędów w systemie konieczne jest wielostopniowe testowanie aplikacji. Dlatego w Kamee dokonują go dwa niezależne zespoły, a następnie klient. Na tym etapie wszystkie niejasności są konsultowane, a błędy usuwane.

7. Umowa. Czy zawiera informacje o dodatkowych płatnościach za konsultacje? Komu nadaje własność nad stworzoną aplikacją? Warto wybrać takie rozwiązanie, które zapewnia konsultacje wliczone w cenę oraz wyłączne prawo własności nad oprogramowaniem.

8. Wdrożenie rozwiązania. Firma programistyczna powinna zapewniać pomoc we wdrożeniu w firmie zakupionego rozwiązania. Kamee realizuje to zadanie poprzez szkolenia osobiste i online, by zapewnić 100%  gwarancję skuteczności.

9. Wsparcie w użytkowaniu. Decydując się na usługi firmy programistycznej warto wziąć pod uwagę sposób oraz szybkość reagowania na zgłaszane awarie aplikacji. W sytuacjach kryzysowych, to właśnie tutaj widać prawdziwą skuteczność producenta.  

 

Jaką firmę programistyczną wybrać w Krakowie?

Na rynku lokalnym znajdziesz wiele firm, które zajmują się programowaniem. Przed podjęciem decyzji o współpracy kieruj się powyższymi kryteriami, tak aby wybrać zespół doświadczonych profesjonalistów. W Kamee zrealizowaliśmy już ponad 100 projektów i z przyjemnością stworzymy dla Ciebie aplikację dedykowaną. Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.  

 

software-house-krakow

 

Przeczytaj także

Software house Kraków
Dedykowane aplikacje webowe
Konsultant IT
Dlaczego klienci odchodzą?

Zobacz nasze realizacje

Aplikacja webowa do zarządzania kursami- CRM/ERP/BI- Genewa, Szwajcaria

 Kontakt

Kamee Sp. z o.o.

30-147 Kraków, ul. Na Błonie 15/57
NIP: 677 240 70 93     REGON: 36524526200000     KRS: 0000633262Wyślij zapytanie o stworzenie dedykowanego oprogramowania

  • Zapytaj o dane dostępowe do przykładowego systemu.
  • Skorzystaj z darmowych konsultacji.
  • Umów się na prezentację!

darmowe konsultacje