producent aplikacji webowych

Producent aplikacji webowych

Nasz zespół od 2005 roku zajmuje się produkcją aplikacji webowych. W naszych realizacjach można znaleźć różnorodne aplikacje dostępne globalnie oraz do użytku wewnętrznego w firmach. Są to aplikacje E-commerce B2B / B2C, Saas, Portale ogłoszeniowe, systemy rezerwacyjne, zakupy grupowe, dedykowane systemy CRM, platformy ERP, aplikacje do zarządzania produkcją oraz inne unikatowe oprogramowania, które trudno sklasyfikować.

Standardy Kamee: RWD responsywność, UX / UI, testy wydajności, najwyższe standardy bezpieczeństwa, podwójne niezależne testy, gwarancja, oprogramowania na własność klienta.

Aplikacje webowe konsultacje

Większość naszych projektów jest tworzona przez nasz zespół od początku do końca. Jednak część realizacji wykonujemy we współpracy z innymi zespołami. W takim przypadku nasz zakres prac obejmuje jeden lub kilka poniższych punktów: 

1. Stworzenie klikalnej makiety,

2. Produkcja kodu na podstawie dokumentacji,

3. Rozwój istniejącej aplikacji webowe,

4. Utrzymanie oprogramowanie,

5. Stałe wsparcie użytkowników,

6. Organizacja szkoleń.

Sprawdź jak działają nasze aplikacje webowe - załóż testowe konto System CRM

 Wielkość realizowanych przez nas projektów jest bardzo zróżnicowana. Najmniejsze projekty jakie zrealizowaliśmy to małe narzędzia do zgłaszania błędów w aplikacji E-commerce z autoresponderami, system do zarządzania stanami magazynowymi czy system do zarządzania uczestnikami szkoleń językowych. Największymi aplikacjami, które wyprodukowaliśmy to kompleksowe systemy do zarządzania przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Ilość modułów w takich systemach dochodzi do 30. Poniżej znajduje się przykładowy zrzut ekranu z takiego systemu.  

Aplikacja webowa

Przeczytaj również:

Dedykowany system CRM
Aplikacje dedykowane WMS Katowice
Software house Kraków
Zalety CRM

Zobacz nasze realizacje

Aplikacja na zamówienie dla hurtowni – WMS/ CRM/ BI – dolnośląskie, Wrocław

 

darmowe konsultacje