Software house Kraków

Wybór firmy programistycznej do wykonania aplikacji webowej, to niełatwe zadanie. Na rynku dostępnych jest wiele opcji, zarówno z Polski jak i za granicy. Zlecając wykonanie oprogramowania warto kierować się kilkoma wytycznymi, aby zapewnić sobie maksimum zadowolenia z użytkowanego rozwiązania.

 

 

skontaktuj-sie-z-nami

 

Ilość wykonanych przez firmę projektów oraz opinie klientów

 

Zwykle w swoich portfoliach firmy posiadają zrzuty ekranowe wykonanych aplikacji. Liczba ta nie wskazuje jednak na ilość rzeczywiście użytkowanych z sukcesem oprogramowań. O tym mówią opinie klientów, które często znajdują się na stronie internetowej czy Facebooku. Przed zleceniem stworzenia aplikacji dobrze przeanalizować te opinie, w celu znalezienia najlepszej opcji dla siebie. Firma Kamee wykonała już ponad 100 projektów, a o standardzie świadczonych usług wiele mówią pozytywne opinie klientów.

 

Zakres konsultacji przed tworzeniem aplikacji

 

W tej kwestii istotne jest sprawdzenie, czy są one darmowe oraz w jakim zakresie są świadczone. Czy w umowie zapisana jest liczba godzin poświęconych na tworzenie dokumentacji? Czy po ich przekroczeniu naliczane są dodatkowe płatności? To ważne czynniki, które mogą generować nieprzewidziane koszta, jeśli się je zlekceważy. W naszym zespole oferujemy nielimitowane konsultacje potrzebne na opracowanie projektu aplikacji, który następnie przekazywany jest programistom.

 

Wpływ na projektowanie tworzonego rozwiązania

 

Czyli obecność zlecającego podczas tworzenia dokumentacji oraz makiety. To komunikacja z konsultantem stanowi gwarancję, że wszystkie potrzebne funkcje znajdą się w oprogramowaniu. Dlatego w Kamee zapewniamy wsparcie na czacie, Skype, mailowo oraz przez telefon, aby projektowane rozwiązanie w 100% spełniało oczekiwania.

 

Ilość testów stworzonej aplikacji

 

Przeprowadzane testy powinny przebiegać dwutorowo już na etapie testowania przez producenta. W Kamee oprogramowanie poddawane jest testom dwóch niezależnych zespołów w celu wykrycia ewentualnych błędów. Następnie przekazywane jest ono zlecającemu, który w swoim zakresie testuje stworzone rozwiązanie. Tylko taka, wielostopniowa procedura pozwala na wykrycie wszystkich ewentualnych błędów, co gwarantuje optymalizację aplikacji.

 

Gdzie znajduje się siedziba firmy

 

Decydując się na zagraniczną firmę programistyczną trzeba zdawać sobie sprawę z problemów, jakie mogą się z tym wiązać. Dotyczą one głównie szybkości reagowania na awarie aplikacji, wynikające np. z różnicy czasu. Dużym plusem wyboru rozwiązania rodzimego jest także możliwość spotkania osobistego, czy to podczas poszukiwania firmy tworzącej aplikacje dedykowane, czy wdrażania oprogramowania.

 

software-house-krakow

 

Przeczytaj także 

Wdrożenie aplikacji webowej
Producent oprogramowania SaaS
Zarządzanie projektami IT
Korzyści z wdrożenia CRM

 

Zobacz nasze realizacje

Aplikacja webowa dla producenta – branża meblowa - WMS – Katowice/CzęstochowaKontakt

Kamee Sp. z o.o.

30-147 Kraków, ul. Na Błonie 15/57
NIP: 677 240 70 93     REGON: 36524526200000     KRS: 0000633262Wyślij zapytanie

  • Zapytaj o dane dostępowe do przykładowego systemu.
  • Skorzystaj z darmowych konsultacji.
  • Umów się na prezentację!

darmowe konsultacje