Software house Kraków

Wybór firmy programistycznej do wykonania aplikacji webowej, to niełatwe zadanie. Na rynku dostępnych jest wiele opcji, zarówno z Polski jak i zza granicy. Zlecając wykonanie oprogramowania warto kierować się kilkoma wytycznymi, aby zapewnić sobie maksimum zadowolenia z użytkowanego rozwiązania. Lokalny, krakowski rynek stwarza duże możliwości dla zlecających wykonanie aplikacji dedykowanej. Na co zwrócić uwagę, aby nie dokonać pochopnej decyzji, która skutkować może podjęciem współpracy z nieodpowiednią firmą programistyczną?

 

 

skontaktuj-sie-z-nami

 

 

Z artykułu dowiesz się:

  • Jakie czynniki brać pod uwagę poszukując firmy programistycznej dla siebie
  • Co może generować nieprzewidziane koszta na etapie projektowania aplikacji
  • Na czym polega efektywne testowanie stworzonej aplikacji?
  • Wpływ lokalizacji siedziby firmy na efektywność podjętej współpracy

 

Liczba wykonanych przez firmę projektów oraz opinie klientów

 

Zwykle w swoich portfoliach firmy posiadają zrzuty ekranowe wykonanych aplikacji. Liczba ta nie wskazuje jednak na ilość rzeczywiście użytkowanych z sukcesem oprogramowań. O tym mówią opinie klientów, które często znajdują się na stronie internetowej czy Facebooku. Przed zleceniem stworzenia aplikacji dobrze przeanalizować te opinie, w celu znalezienia najlepszej opcji dla siebie. Firma Kamee Software House działąjąca w Krakowie wykonała już ponad 100 projektów, a o standardzie świadczonych usług wiele mówią pozytywne opinie klientów.

 

Zakres konsultacji przed tworzeniem aplikacji

 

W tej kwestii istotne jest sprawdzenie, czy są one darmowe oraz w jakim zakresie są świadczone. Czy w umowie zapisana jest liczba godzin poświęconych na tworzenie dokumentacji? Czy po ich przekroczeniu naliczane są dodatkowe płatności? To ważne czynniki, które mogą generować nieprzewidziane koszta, jeśli się je zlekceważy. W naszym zespole oferujemy nielimitowane konsultacje potrzebne na opracowanie projektu aplikacji, który następnie przekazywany jest programistom. Oznacza to, że możesz dokonać dowolnej liczby zmian w makiecie Twojej aplikacji. 

 

Wpływ na projektowanie rozwiązania

 

Czyli obecność zlecającego podczas tworzenia dokumentacji oraz makiety. To komunikacja z konsultantem stanowi gwarancję, że wszystkie potrzebne funkcje znajdą się w oprogramowaniu. Dlatego w Kamee zapewniamy wsparcie na czacie, Skype, mailowo oraz przez telefon, aby projektowane rozwiązanie w 100% spełniało oczekiwania. Wybór firmy programistycznej z Krakowa, to duża wygoda. Dlaczego? Konsultant może przeprowadzić szkolenia osobiste, które nie będą wiązać się z dużymi kosztami. Wielu naszych Klientów preferuje spotkania w siedzibie swojej firmy, dlatego oferujemy także dojazd od Zlecających w różnych częściach Polski.

 

Liczba testów stworzonej aplikacji

 

Przeprowadzane testy powinny przebiegać dwutorowo już na etapie testowania przez producenta. W Kamee każde oprogramowanie poddawane jest testom dwóch niezależnych zespołów w celu wykrycia ewentualnych błędów. Następnie przekazywane jest ono zlecającemu, który w swoim zakresie testuje stworzone rozwiązanie. Tylko taka, wielostopniowa procedura, pozwala na wykrycie wszystkich ewentualnych błędów, co gwarantuje optymalizację aplikacji.

 

Gdzie znajduje się siedziba firmy

 

Decydując się na zagraniczną firmę programistyczną trzeba zdawać sobie sprawę z problemów, jakie mogą się z tym wiązać. Dotyczą one głównie szybkości reagowania na awarie aplikacji, wynikające np. z różnicy czasu. Dużym plusem wyboru rozwiązania rodzimego jest także możliwość spotkania osobistego, czy to podczas poszukiwania firmy tworzącej aplikacje dedykowane, czy wdrażania oprogramowania.

 

Czy wybrać Software House z Krakowa?

Zanim zdecydujesz się na usługi jakiejkolwiek firmy programistycznej koniecznie rozważ wszystkie za i przeciw. Część kwestii, na które warto zwracać uwagę znajdziesz w tym artykule. Jakimi jeszcze czynnikami się kierować? Zapraszamy na nasz blog, na którym znajdziesz artykuły pomocne w tym zakresie! 

 

 

software-house-krakow

 

Przeczytaj także 

Wdrożenie aplikacji webowej
Producent oprogramowania SaaS
Zarządzanie projektami IT
Korzyści z wdrożenia CRM

 

Zobacz nasze realizacje

Aplikacja webowa dla producenta – branża meblowa - WMS – Katowice/CzęstochowaKontakt

Kamee Sp. z o.o.

30-147 Kraków, ul. Na Błonie 15/57
NIP: 677 240 70 93     REGON: 36524526200000     KRS: 0000633262Wyślij zapytanie o stworzenie dedykowanego oprogramowania

  • Zapytaj o dane dostępowe do przykładowego systemu.
  • Skorzystaj z darmowych konsultacji.
  • Umów się na prezentację!

darmowe konsultacje