Webowe usługi programistyczne

50% wszystkich wyszukiwań w sieci tworzonych przez branżę B2B jest wykonywana na urządzeniach mobilnych. Wskazuje na to raport przygotowany na zlecenie Google (szczegóły znajdziesz tutaj). Co oznacza to dla przedsiębiorców? Obecności i aktywność w sieci są kluczowe dla pozyskiwania i utrzymywania klientów. Niestety, to nie wystarczy – nie tylko kupujący są w niej aktywni, ale także pracownicy. Dlatego sposób, w jaki zarządza się biznesem, także musi zawierać więcej narzędzi online. Właśnie na tę potrzebę odpowiadają firmy IT, oferujące dedykowane usługi programistyczne. 

 

skontaktuj-sie-z-nami

 

Co oznacza „dedykowany system webowy”?

Jest to rozwiązanie tworzone według indywidualnych potrzeb zlecającego, funkcjonujące w przeglądarce internetowej. System działa w chmurze, bez konieczności instalacji żadnego oprogramowania na własnych urządzeniach. Dzięki temu dostęp do danych jest stały – na wszystkich urządzeniach mobilnych z dostępem do sieci. Niepokój przedsiębiorców budzi często fakt przechowywania danych klientów w chmurze, a nie w systemie desktopowym zainstalowanym na firmowym serwerze. Standardy bezpieczeństwa, takie jak szyfrowane połączenie, weryfikacja konta, cykliczna zmiana hasła oraz tworzenie kopii zapasowych, sprawiają jednak, że rozwiązania tej klasy stają się bardziej bezpieczne niż ich tradycyjne odpowiedniki. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj. Dedykowany system webowy posiada – poza wspomnianymi zaletami – także gwarancję pełnego dopasowania do potrzeb zlecającego. W trakcie projektowania rozwiązania wszystkie procesy zachodzące w danej firmie przekładane są na możliwości systemu webowego. A te wciąż się zwiększają. Nowe wyzwania, przed którymi stają twórcy aplikacji webowych, to:

1. Ciągle podnoszenie prędkości działania rozwiązania

2. Brak przeładowań strony, co zapewniają technologie Angular czy Vue

3. Rosnąca liczba aktywnych użytkowników

4. Obsługa skomplikowanych procesów i zależności

5. Dobór najlepszych praktyk UI i UX

6. Zaostrzane standardy bezpieczeństwa (m.in. RODO)

7. Automatyzacja procesów przy jednoczesnym zachowaniu kontroli

8. Migracja baz danych

9. Udoskonalanie istniejących rozwiązań

 

Jak wybrać firmę oferującą usługi programistyczne?

Wybór kompetentnej firmy programistycznej może być trudnym zadaniem. Na rynku usług informatycznych pojawia się bardzo wiele firm, które nie mają odpowiedniego doświadczenia czy podejścia do klienta. Dlatego tak ważne są realizacje znajdujące się na stronie internetowej danej firmy programistycznej.

 

Zobacz nasze realizacje

 

Następnie warto zapoznać się z ofertą danej firmy, aby sprawdzić czy są oni w stanie wykonać system, którego potrzebujemy. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego typu rozwiązania potrzebujesz (systemu CRM, ERP, MES, czy innego) skontaktuj się z konsultantem, który udzieli Ci wszelkich informacji na temat poszczególnych aplikacji.

 

Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami

 

Pomocne informacje w zakresie tworzonych rozwiązań, ich wyboru, dopasowania i użytkowania dostarcza także blog znajdujący się na stronie firmy programistycznej. Nie każda firma informatyczna publikuje u siebie treści, ale mogą stanowić one źródło informacji w trakcie poszukiwania rozwiązania dla siebie lub użytkowania stworzonego systemu.

 

Odwiedź blog Kamee

 

Warto zwrócić uwagę, że w przypadku rozwiązań dedykowanych nie spotyka się cenników na stronach firm programistycznych. Wynika to z charakteru tworzenia takich aplikacji – każda jest inna, a projekt początkowy często różni się od finalnego produktu. Dlatego w celu określenia przewidywanego kosztu stworzenia systemu konieczny jest kontakt z firmą programistyczną.

 

Zadzwoń teraz

 

software-house-krakow

 

     

 

 Kontakt

Kamee Sp. z o.o.

30-147 Kraków, ul. Na Błonie 15/57
NIP: 677 240 70 93     REGON: 36524526200000     KRS: 0000633262Wyślij zapytanie o stworzenie dedykowanego oprogramowania

  • Zapytaj o dane dostępowe do przykładowego systemu.
  • Skorzystaj z darmowych konsultacji.
  • Umów się na prezentację!

darmowe konsultacje