Webowe usługi programistyczne

Webowe usługi programistyczne, to specjalność naszego zespołu. Systemy wspierające prowadzenie firmy tworzymy od lat, ciagle podejmując nowe wyzwania związane z:

 Aplikacje webowe konsultacje

1. Prędkością działania aplikacji,

2. Brakiem przeładowań (Angular, Vue),

3. Dużą ilością użytkowników,

 

Standardy Kamee: RWD responsywność, UX / UI, testy wydajności, najwyższe standardy bezpieczeństwa, podwójne niezależne testy, gwarancja, oprogramowania na własność klienta.  

4. Obsługią skomplikowanych procesów i zależności,

5. Doborem najlepszych rozwiążań UX i UI,

6. Wyglądem aplikacji,

7. Bezpieczeństwem,

8. Automatyzacją procesów przy braku utraty kontroli nad nimi, co minimalizuje możliwość wprowadzenia błędnych informacji,

9. Migracją baz danych,

10. Wprowadzaniem zmian w działających systemach.

 

 Sprawdź jak działają nasze aplikacje webowe - załóż testowe konto SYSTEM CRM 

 

W naszym zespole znajdują się specjaliści w zakresie wielu technologii webowych, takich jak PHP, RUBY, Java Script, Ajax, Angular, Vue, MySQL, CSS, a także wielu frameworków. Wszystkie nasze projekty posiadają 12 miesięczną gwarancję na skuteczne działanie. Każdy nowo powstały projekty czy wprowadzone zmiany są testowane przez 2 niezależne zespoły, dlatego ilość błędów w aplikacjach produkcyjnych jest bliska zeru.

 

Jeśli wybór języka programowania nie jest narzucony przez klienta, to preferujemy tworzyć projekt w Ruby lub Ruby on Rails z 3 powodów:

1. Prędkość tworzenia kodów,

2. Ilość dostępnych bibliotek,

3. Niekłopotliwe wprowadzanie zmian w przyszłości.

Nie zajmujemy się tylko programowaniem. Wierzymy, że skuteczna praca z klientem nad wygladem aplikacji, przekłada się na zadowolenie docelowych użytkowników. Dlatego wspólnie tworzymy dokumentację i pomagamy w skutecznym korzystaniu z gotowej usługi. Razem stworzymy aplikaję dla Twojej firmy.

Zobacz wykonane przez nas webowe aplikacje dedykowane

Przeczytaj również:

Dedykowane aplikacje webowe klasy ERP

Zarządzanie pojektami IT

Oprogramowanie dla firmy

CRM dla cateringu dietetycznego

Jaką firmę programistyczną wybrać?

darmowe konsultacje