Zalety systemów webowych

Poszukując rozwiązania dla swojej firmy warto rozważyć dostępne wersje systemów. Na rynku znajdziemy aplikacje webowe, desktopowe oraz mobilne. Pierwsze z nich użytkujemy za pośrednictwem przeglądarki internetowej, dwa kolejne wymagają zainstalowania na urządzeniu. Jakie zalety posiadają systemy webowe?

 

skontaktuj-sie-z-nami

 

Systemy webowe pozwalają na:  

 

-Użytkowanie na dowolnym urządzeniu mobilnym z dostępem do internetu. To od użytkownika zależy, czy korzysta z systemu na telefonie, laptopie, czy tablecie. Dzięki temu zyskujesz gwarancję stałego dostępu do danych.

 

-Użytkowanie w dowolnym miejscu i czasie. Takie rozwiązanie wspiera pracę w elastycznym wymiarze godzin oraz zdalną.

 

-Maksymalne dopasowanie do potrzeb klienta. Dedykowane aplikacje webowe pozwalają na precyzyjne dopracowanie modułów i funkcjonalności w celu zapewnienia maksymalnego zadowolenia z użytkowanego rozwiązania.

 

-Integrację z innymi systemami online. Poprzez pobieranie danych z innych oprogramowań pozwalają na łatwą integrację i usprawnienie pracy.

 

-Integrację danych. Dzięki możliwości przechowywania wszystkich kluczowych informacji w obrębie jednego rozwiązania wszyscy pracownicy mają dostęp do aktualnych danych, dzięki czemu   poziom poinformowania w kluczowych kwestiach wzrasta.

 

Decydując się na system webowy nie musisz:

 

-Instalować oprogramowania na swoich urządzeniach. Do wszystkich danych uzyskasz dostęp z poziomu przeglądarki internetowej.

 

-Martwić się o bezpieczeństwo danych. Dzięki szyfrowanym połączeniom i tworzeniu kopii zapasowych, są one zabezpieczone przez wykradzeniem czy uszkodzeniem.

 

-Wydawać dużych sum na skomplikowane systemy. Aplikacje webowe zwykle są tańsze, a zakresem funkcjonalności niczym nie ustępują rozwiązaniom desktopowym.

 

-Dzwonić do biura będąc w terenie. Wszystkie dane sprawdzisz i wprowadzisz do systemu za pomocą urządzenia mobilnego, dzięki czemu komunikacja w zespole zostanie usprawniona.

 

W jakich firmach sprawdzi się system webowy?

 

Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w dynamicznych zespołach, które swą pracę w części lub całości opierają na pracy zdalnej. Także zespoły, w których część pracowników działa terenowo skorzystają na możliwości bieżącego aktualizowania danych. Poprzez stały dostęp do systemu usprawniona zostanie komunikacja pomiędzy pracownikami. Wgląd w ich wyniki może pozytywnie wpłynąć na motywację oraz efektywność całego zespołu. Rozwiązania webowe są również tańsze niż desktopowe, a tym samym bardziej dostępne także dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

software-house-krakow

 

Przeczytaj także

CRM w modelu SaaS
Całkowita cena aplikacji webowej
Software house Kraków
Prowadzenie magazynu w Excelu

Zobacz nasze realizacje

System do komunikacji wewnętrznej intranet – E-commerce – Warszawa

 

 Kontakt

Kamee Sp. z o.o.

30-147 Kraków, ul. Na Błonie 15/57
NIP: 677 240 70 93     REGON: 36524526200000     KRS: 0000633262Wyślij zapytanie o stworzenie dedykowanego oprogramowania

  • Zapytaj o dane dostępowe do przykładowego systemu.
  • Skorzystaj z darmowych konsultacji.
  • Umów się na prezentację!

darmowe konsultacje