Oprogramowanie dla firmy

Trudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach firmę działającą bez jakiegokolwiek programu informatycznego. Zarządzanie magazynem, dokumentacją, fakturami czy relacjami z klientami z pomocą nowoczesnych rozwiązań IT staje się łatwiejsze i wydajniejsze. Wśród wielu dostępnych na rynku systemów dla firm czasami trudno jest wybrać optymalny dla swojego biznesu. Czym cechuje się dobre oprogramowanie dla firmy?

 

skontaktuj-sie-z-nami

 

Po pierwsze: dopasowuje się do potrzeb twojej firmy

Stworzenie systemu poprzedzić musi wnikliwa analiza przedwdrożeniowa. Pozwala ona na opracowanie aplikacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb firmy i spełniającej konkretne potrzeby. Tym samym zlecający płaci za funkcjonalności, które z pewnością będą efektywnie użytkowane, a samo wdrożenie ma większe szanse powodzenia. 

Po drugie: oszczędza czas

Zadaniem oprogramowania dla firmy jest przede wszystkim pomoc w oszczędzaniu czasu. Dzięki wprowadzaniu danych do systemu, pracownik nie musi już zapamiętywać tylu informacji, możliwa jest automatyzacja części procesów zachodzących w firmie. Wystarczy, że dzięki wdrożeniu systemu jeden pracownik zaoszczędzi dziennie 15 minut, by w skali miesiąca zyskał 5 godzin, które może zainwestować w inne zadania.

Po trzecie: usprawnia procesy zachodzące w firmie

Dobrze dopasowany do potrzeb system pozwala na usprawnienie procesów zachodzących w firmie. Poprzez wprowadzenie aplikacji do zarządzania magazynem, usprawnione zostanie przyjmowanie dostaw; CRM ułatwi prowadzenie kontaktów z klientami; oprogramowanie do faktur pozwoli na szybkie ich generowanie… Jeśli system wiernie odwzorowuje zachodzące w firmie procesy, dzięki automatyzacji wprowadzania części danych, zostaną one usprawnione.

Po czwarte: rozwija się wraz z twoim biznesem

Wybierając oprogramowanie dla firmy ważne jest zwrócenie uwagi na możliwość integracji z już użytkowanymi systemami oraz przyszłej rozbudowy wedle wzrastających potrzeb firmy. Wielu producentów aplikacji gwarantuje obie te możliwości, w praktyce często są one jednak związane z dużymi kosztami. Wnikliwe przeczytanie umowy przed jej zawarciem pozwoli uniknąć niespodzianek. Warto zwracać uwagę na prawo własności do systemu i kodu źródłowego.  

Droższe znaczy lepsze?

Przekonanie, że droższy system wykonany przez dużą i rozpoznawalną firmę będzie optymalnym rozwiązaniem może być mylne. Tym  na co warto zwracać uwagę są zrealizowane przez nią projekty oraz opinie użytkowników. Często to właśnie mniejsze firmy potrafią lepiej zadbać o klienta i jego indywidualne potrzeby, np. poprzez szybsze wykonywanie projektów, lepszą komunikację ze zlecającym, czy korzystniejszą cenę przy zachowaniu wysokiego standardu usługi.  

 

software-house-krakow

 

Przeczytaj także

Co to jest system CRM?
Kto powinien wdrożyć system CRM?
Całkowita cena aplikacji webowej
Praca w systemie CRM

Zobacz nasze realizacje

Oprogramowanie do obsługi kursów CRM/ERP

 

 

 Kontakt

Kamee Sp. z o.o.

30-147 Kraków, ul. Na Błonie 15/57
NIP: 677 240 70 93     REGON: 36524526200000     KRS: 0000633262Wyślij zapytanie o stworzenie dedykowanego oprogramowania

  • Zapytaj o dane dostępowe do przykładowego systemu.
  • Skorzystaj z darmowych konsultacji.
  • Umów się na prezentację!

darmowe konsultacje