Dlaczego warto wybrać firmę programistyczną tworzącą aplikacje w Ruby?

Decydując się na wybór firmy programistycznej niewielu zlecających zastanawia się nad językiem programowania, w jakim będzie wykonana aplikacja. Klient wierzy, że końcowy produkt będzie spełniał jego oczekiwania umożliwiając przyszłą rozbudowę. Nie każdy język programowania umożliwia to jednak w takim samym stopniu. Obecnie na popularności zyskuje Ruby, szczególnie dzięki istnieniu frameworku Ruby on Rails ułatwiającego tworzenie aplikacji webowych. Dlaczego programiści decydują się na pracę w tym języku? Przede wszystkim ze względu na szybkość takiego rozwiązania. W połączeniu z łatwością wprowadzania zmian oraz przewidywalną strukturą kodu, Ruby świetnie sprawdzi się do tworzenia aplikacji, które w przyszłości wymagać mogą rozbudowy czy modyfikacji. Przejrzysty język programowania znacznie usprawni proces dodawania funkcjonalności, co w praktyce spowoduje dłuższą żywotność zakupionego oprogramowania.

Wszystkie aplikacje tworzone przez Kamee programowane są w języku Ruby. Dzięki temu możliwe jest ich sprawne napisanie, przy jednoczesnym zachowaniu czytelności kodu. Przyszłe zmiany czy dodatkowe funkcjonalności mogą zostać wprowadzone bez trudu dzięki dokumentacji, którą udostępniamy klientowi. Także prawo własności do stworzonej aplikacji oraz kodu ułatwiają modyfikację oprogramowania wedle indywidualnych potrzeb firmy. Programowanie w Ruby, to także szybka eliminacja błędów; usuwamy je do 2 godzin od zgłoszenia problemu.

Wybranie firmy programującej w Ruby, to szybko i czytelnie stworzona aplikacja, posiadająca przejrzysty i możliwy do modyfikowania kod. Decydując się na konkretne usługi, warto sprawdzić, w jakim języku stworzona będzie aplikacja, by uniknąć problemów z modyfikacją  rozwiązania w przyszłości.   

 

 

Przeczytaj także

Software house Kraków
Zarządzanie projektami IT
Dedykowane aplikacje webowe
Integracja systemu CRM

Zobacz nasze realizacje

Aplikacja webowa SaaS- system CRM/ERP Kraków

darmowe konsultacje